pl no de en 

O NAS

Holbern to działająca od ponad 10 lat agencja doradztwa personalnego funkcjonująca w oparciu o międzynarodowe standardy. Specjalizujemy się w realizacji ambitnych projektów rekrutacyjnych odpowiadających nawet na najbardziej specyficzne potrzeby Klienta oraz wymagających niestandardowych rozwiązań. Naszą silną stroną są także projekty z zakresu inżynierii, logistyki oraz sprzedaży.

 

Na polskim rynku pracy Holbern zyskał uznanie pracodawców potrafiąc pozyskiwać wysokiej klasy specjalistów równie skutecznie dla działających w Polsce korporacji globalnych, jaki i polskich firm będących liderami w swojej branży, czy też realizując wysoce specjalistyczne, autorskie projekty rekrutacyjne.

 

Holbern to międzynarodowy zespół ekspertów pomagający Klientom w organizacji procesów rekrutacji kadry zarządzającej, menedżerów oraz wykwalifikowanych specjalistów. Prowadzimy działalność poprzez biura w Polsce (Warszawa, Wrocław, Gdańsk) jaki i przedstawicielstwa w Niemczech, Norwegii i na Słowacji. Z powodzeniem rekrutujemy na stanowiska stałe, tymczasowe i projektowe, ale największe uznanie pracodawców zyskaliśmy skuteczną realizacją rekrutacji w inżynierii, logistyce i sprzedaży.
Stało się to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta i stosowanym przez nas wyjątkowym metodom pracy, sprowadzającym się w praktyce do poszukiwania kandydatów metodą executive search.

 

Cechą wyróżniającą Holbern spośród czołowych agencji doradztwa personalnego działających w Polsce jest także prowadzenie przez nas wartościowania stanowisk pracy, w wyniku czego możliwe jest stworzenie przez naszych Klientów przejrzystego zakresu obowiązków dla poszczególnych stanowisk pracy oraz wygenerowanie nowego systemu wynagrodzeń w firmie.